R5016ANX
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R5016ANX Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: R5016ANX
Výrobce / značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu MOSFET N-CH 500V 16A TO-220FM
Datasheety: R5016ANX.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace R5016ANX
Part Number R5016ANX Výrobce LAPIS Semiconductor
Popis MOSFET N-CH 500V 16A TO-220FM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 24259 pcs Datový list R5016ANX.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 4.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package TO-220FM
Série - RDS On (Max) @ Id, Vgs 270 mOhm @ 8A, 10V
Ztráta energie (Max) 50W (Tc) Obal Bulk
Paket / krabice TO-220-3 Full Pack Provozní teplota 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 1800pF @ 25V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 50nC @ 10V Typ FET N-Channel
FET Feature - Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 10V
Drain na zdroj napětí (Vdss) 500V Detailní popis N-Channel 500V 16A (Ta) 50W (Tc) Through Hole TO-220FM
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 16A (Ta)