TCA0G476M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCA0G476M8R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TCA0G476M8R
Výrobce / značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu CAP TANT 47UF 4V 20% 1206
Datasheety: TCA0G476M8R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TCA0G476M8R
Part Number TCA0G476M8R Výrobce LAPIS Semiconductor
Popis CAP TANT 47UF 4V 20% 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 165011 pcs Datový list TCA0G476M8R.pdf
Napětí - Jmenovitá 4V Typ Molded
Tolerance ±20% Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série TC hodnocení -
Obal Original-Reel® Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Ostatní jména 511-1437-6 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobce Size Code A Životnost @ Temp. -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.071" (1.80mm) Funkce General Purpose
Poruchovost - ESR (Equivalent Resistance Series) 3.2 Ohm
Detailní popis 47µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1206 (3216 Metric) 3.2 Ohm kapacitní 47µF