TRR18EZPJ824
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TRR18EZPJ824 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TRR18EZPJ824
Výrobce / značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu RES SMD 820K OHM 5% 1/4W 1206
Datasheety: TRR18EZPJ824.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TRR18EZPJ824
Part Number TRR18EZPJ824 Výrobce LAPIS Semiconductor
Popis RES SMD 820K OHM 5% 1/4W 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 2364019 pcs Datový list TRR18EZPJ824.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série TRR Režim panel 820 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Anti-Sulfur Poruchovost -
Detailní popis 820 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Složení Thick Film