CKB.M10.GYMG
LEMOLEMO
LEMO
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CKB.M10.GYMG
Výrobce / značka: LEMO
Popis produktu CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Datasheety: CKB.M10.GYMG.pdf
  • Zpráva
Specifikace CKB.M10.GYMG
Part Number CKB.M10.GYMG Výrobce LEMO
Popis CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 5659 pcs Datový list CKB.M10.GYMG.pdf
napìtí - Ukončení Crimp
stínění Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M10 Materiál skeletu Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Série 2P
Obal Bulk Orientace B
Provozní teplota -50°C ~ 150°C Počet poloh 10
Typ montáže Panel Mount montážní Feature Front and Rear Side Nut
Materiál hořlavosti Rating - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK) Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected
Funkce - upevňovací Type Push-Pull, Detent Lock
Detailní popis 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Jmenovitá hodnota proudu 8A