FFA.0S.302.CLLC37
LEMOLEMO
LEMO
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FFA.0S.302.CLLC37
Výrobce / značka: LEMO
Popis produktu CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP
Datasheety: FFA.0S.302.CLLC37.pdf
  • Zpráva
Specifikace FFA.0S.302.CLLC37
Part Number FFA.0S.302.CLLC37 Výrobce LEMO
Popis CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 3104 pcs Datový list FFA.0S.302.CLLC37.pdf
napìtí - Ukončení Solder Cup
stínění Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 302 Materiál skeletu Brass
Shell Finish Chrome Série 0S
Obal Bulk Orientace Keyed
Provozní teplota -55°C ~ 250°C Počet poloh 2
Typ montáže Free Hanging (In-Line) montážní Feature -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected Funkce Backshell
upevňovací Type Push-Pull Detailní popis 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Jmenovitá hodnota proudu 10A Materiál kontaktu Brass, Bronze
Kontakt Tloušťka dokončení - Párování - Kontakt Konec - Párování Gold
Typ konektoru Plug, Female Sockets and Male Pins Barva Silver
kabel Zahájení 0.126" ~ 0.146" (3.20mm ~ 3.70mm) Materiál zadní skořepiny, pokovování Brass, Chrome