FGG.2B.308.CYCD72
LEMOLEMO
LEMO
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FGG.2B.308.CYCD72
Výrobce / značka: LEMO
Popis produktu CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Datasheety: FGG.2B.308.CYCD72.pdf
  • Zpráva
Specifikace FGG.2B.308.CYCD72
Part Number FGG.2B.308.CYCD72 Výrobce LEMO
Popis CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 6291 pcs Datový list FGG.2B.308.CYCD72.pdf
napìtí - Ukončení Crimp
stínění Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 308 Materiál skeletu Brass
Shell Finish Chrome Série 2B
Obal Bulk Orientace G
Provozní teplota -55°C ~ 250°C Počet poloh 8
Typ montáže Free Hanging (In-Line) montážní Feature -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected Funkce Backshell
upevňovací Type Push-Pull Detailní popis 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Jmenovitá hodnota proudu 10A Materiál kontaktu Brass
Kontakt Tloušťka dokončení - Párování 39.4µin (1.00µm) Kontakt Konec - Párování Gold
Typ konektoru Plug, Male Pins Barva Silver
kabel Zahájení 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Materiál zadní skořepiny, pokovování Brass, Chrome