FGG.2K.310.CLAC45
LEMOLEMO
LEMO
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FGG.2K.310.CLAC45
Výrobce / značka: LEMO
Popis produktu CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Datasheety: FGG.2K.310.CLAC45.pdf
  • Zpráva
Specifikace FGG.2K.310.CLAC45
Part Number FGG.2K.310.CLAC45 Výrobce LEMO
Popis CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 4004 pcs Datový list FGG.2K.310.CLAC45.pdf
napìtí - Ukončení Solder Cup
stínění Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 310 Materiál skeletu Brass
Shell Finish Chrome Série 2K
Obal Bulk Orientace G
Provozní teplota -55°C ~ 200°C Počet poloh 10
Typ montáže Free Hanging (In-Line) montážní Feature -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutí IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Funkce Backshell
upevňovací Type Push-Pull Detailní popis 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Jmenovitá hodnota proudu 8A Materiál kontaktu Brass
Kontakt Tloušťka dokončení - Párování 39.4µin (1.00µm) Kontakt Konec - Párování Gold
Typ konektoru Plug, Male Pins Barva Silver
kabel Zahájení 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Materiál zadní skořepiny, pokovování Brass, Chrome
Aplikace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
FGG.2K.310.CLAC40
FGG.2K.310.CLAC40
Výrobci: LEMO
Popis: CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Na skladě: 6202 pcs
Stažení: FGG.2K.310.CLAC40.pdf
RFQ
FGG.2K.310.CLAC60
FGG.2K.310.CLAC60
Výrobci: LEMO
Na skladě: 7021 pcs
Stažení: FGG.2K.310.CLAC60.pdf
RFQ
FGG.2K.310.CLAC45Y
FGG.2K.310.CLAC45Y