FGK.1B.304.CLLD72Z
LEMOLEMO
LEMO
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FGK.1B.304.CLLD72Z
Výrobce / značka: LEMO
Popis produktu CONN INLINE PLUG
Datasheety: FGK.1B.304.CLLD72Z.pdf
  • Zpráva
Specifikace FGK.1B.304.CLLD72Z
Part Number FGK.1B.304.CLLD72Z Výrobce LEMO
Popis CONN INLINE PLUG Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 3382 pcs Datový list FGK.1B.304.CLLD72Z.pdf
napìtí - Ukončení Solder Cup
stínění Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 304 Materiál skeletu Brass
Shell Finish Chrome Série 1B
Obal Bulk Orientace K
Provozní teplota -55°C ~ 250°C Počet poloh 4
Typ montáže Free Hanging (In-Line) montážní Feature -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected Funkce Backshell
upevňovací Type Push-Pull Detailní popis 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup
Jmenovitá hodnota proudu 10A Materiál kontaktu Bronze
Kontakt Tloušťka dokončení - Párování 59.0µin (1.50µm) Kontakt Konec - Párování Gold
Typ konektoru Plug, Female Sockets Barva Silver
kabel Zahájení 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Materiál zadní skořepiny, pokovování Brass, Chrome