FHG.1B.308.CLAD42
LEMOLEMO
LEMO
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FHG.1B.308.CLAD42
Výrobce / značka: LEMO
Popis produktu CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Datasheety: FHG.1B.308.CLAD42.pdf
  • Zpráva
Specifikace FHG.1B.308.CLAD42
Part Number FHG.1B.308.CLAD42 Výrobce LEMO
Popis CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 5547 pcs Datový list FHG.1B.308.CLAD42.pdf
napìtí - Ukončení Solder Cup
stínění Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 308 Materiál skeletu Brass
Shell Finish Chrome Série 1B
Obal Bulk Orientace G
Provozní teplota -55°C ~ 250°C Počet poloh 8
Typ montáže Free Hanging (In-Line), Right Angle montážní Feature -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected Funkce Backshell
upevňovací Type Push-Pull Detailní popis 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Jmenovitá hodnota proudu 5A Materiál kontaktu Brass
Kontakt Tloušťka dokončení - Párování 39.4µin (1.00µm) Kontakt Konec - Párování Gold
Typ konektoru Plug, Male Pins Barva Silver
kabel Zahájení 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm) Materiál zadní skořepiny, pokovování Brass, Chrome