PAA.M0.7TL.AC65N
LEMOLEMO
LEMO
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PAA.M0.7TL.AC65N
Výrobce / značka: LEMO
Popis produktu CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Datasheety: PAA.M0.7TL.AC65N.pdf
  • Zpráva
Specifikace PAA.M0.7TL.AC65N
Part Number PAA.M0.7TL.AC65N Výrobce LEMO
Popis CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 4617 pcs Datový list PAA.M0.7TL.AC65N.pdf
napìtí - Ukončení Solder Cup
stínění Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M07 Materiál skeletu Polyetherimide (PEI)
Shell Finish - Série 1P
Obal Bulk Orientace A
Provozní teplota -50°C ~ 170°C Počet poloh 7
Typ montáže Free Hanging (In-Line) montážní Feature -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected Funkce Backshell
upevňovací Type Push-Pull, Detent Lock Detailní popis 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Jmenovitá hodnota proudu 5A Materiál kontaktu -
Kontakt Tloušťka dokončení - Párování - Kontakt Konec - Párování Gold
Typ konektoru Plug, Male Pins Barva Black
kabel Zahájení 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Materiál zadní skořepiny, pokovování Polyetherimide (PEI)