PAG.M0.2GL.AC52A
LEMOLEMO
LEMO
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PAG.M0.2GL.AC52A
Výrobce / značka: LEMO
Popis produktu CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
Datasheety: PAG.M0.2GL.AC52A.pdf
  • Zpráva
Specifikace PAG.M0.2GL.AC52A
Part Number PAG.M0.2GL.AC52A Výrobce LEMO
Popis CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 3160 pcs Datový list PAG.M0.2GL.AC52A.pdf
napìtí - Ukončení Solder Cup
stínění Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M02 Materiál skeletu Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Série 1P
Obal Bulk Orientace G
Provozní teplota -50°C ~ 150°C Počet poloh 2
Typ montáže Free Hanging (In-Line) montážní Feature -
Materiál hořlavosti Rating - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK) Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected
Funkce Backshell upevňovací Type Push-Pull, Detent Lock
Detailní popis 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Jmenovitá hodnota proudu 10A
Materiál kontaktu - Kontakt Tloušťka dokončení - Párování -
Kontakt Konec - Párování Gold Typ konektoru Plug, Male Pins
Barva Blue, Gray kabel Zahájení 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PAG.M0.2GL.AC39NZ
PAG.M0.2GL.AC39NZ
Výrobci: LEMO
Popis: CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
Na skladě: 3736 pcs
Stažení: PAG.M0.2GL.AC39NZ.pdf
RFQ
PAG.M0.2GL.AC52AZ
PAG.M0.2GL.AC52AZ
Výrobci: LEMO