PAG.M0.4GL.AC65A
Přehled produktu
Part Number: PAG.M0.4GL.AC65A
Výrobce / značka: LEMO
Popis produktu CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Datasheety: PAG.M0.4GL.AC65A.pdf
  • Zpráva
Specifikace PAG.M0.4GL.AC65A
Part Number PAG.M0.4GL.AC65A Výrobce LEMO
Popis CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 4845 pcs Datový list PAG.M0.4GL.AC65A.pdf
napìtí - Ukončení Solder Cup
stínění Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M04 Materiál skeletu Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Série 1P
Obal Bulk Orientace G
Provozní teplota -50°C ~ 150°C Počet poloh 4
Typ montáže Free Hanging (In-Line) montážní Feature -
Materiál hořlavosti Rating - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK) Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected
Funkce Backshell upevňovací Type Push-Pull, Detent Lock
Detailní popis 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Jmenovitá hodnota proudu 8A
Materiál kontaktu - Kontakt Tloušťka dokončení - Párování -
Kontakt Konec - Párování Gold Typ konektoru Plug, Male Pins
Barva Blue, Gray kabel Zahájení 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)