PAG.M0.4GL.CC39V
Přehled produktu
Part Number: PAG.M0.4GL.CC39V
Výrobce / značka: LEMO
Popis produktu CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Datasheety: PAG.M0.4GL.CC39V.pdf
  • Zpráva
Specifikace PAG.M0.4GL.CC39V
Part Number PAG.M0.4GL.CC39V Výrobce LEMO
Popis CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 6018 pcs Datový list PAG.M0.4GL.CC39V.pdf
napìtí - Ukončení Crimp
stínění Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M04 Materiál skeletu Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Série 1P
Obal Bulk Orientace G
Provozní teplota -50°C ~ 150°C Počet poloh 4
Typ montáže Free Hanging (In-Line) montážní Feature -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected Funkce Backshell
upevňovací Type Push-Pull, Detent Lock Detailní popis 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Jmenovitá hodnota proudu 8A Materiál kontaktu -
Kontakt Tloušťka dokončení - Párování - Kontakt Konec - Párování Gold
Typ konektoru Plug, Male Pins Barva Gray, Green
kabel Zahájení 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Materiál zadní skořepiny, pokovování Polysulfone (PSU)