PAJ.M0.8GL.LC52G
LEMOLEMO
LEMO
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PAJ.M0.8GL.LC52G
Výrobce / značka: LEMO
Popis produktu CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP
Datasheety: PAJ.M0.8GL.LC52G.pdf
  • Zpráva
Specifikace PAJ.M0.8GL.LC52G
Part Number PAJ.M0.8GL.LC52G Výrobce LEMO
Popis CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 2985 pcs Datový list PAJ.M0.8GL.LC52G.pdf
napìtí - Ukončení Solder Cup
stínění Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M08 Materiál skeletu Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Série 1P
Obal Bulk Orientace J
Provozní teplota -50°C ~ 150°C Počet poloh 8
Typ montáže Free Hanging (In-Line) montážní Feature -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected Funkce Backshell
upevňovací Type Push-Pull, Detent Lock Detailní popis 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Jmenovitá hodnota proudu 5A Materiál kontaktu -
Kontakt Tloušťka dokončení - Párování - Kontakt Konec - Párování Gold
Typ konektoru Plug, Female Sockets Barva Gray
kabel Zahájení 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Materiál zadní skořepiny, pokovování Polysulfone (PSU)