PCA.1S.302.CLLC32Z
LEMOLEMO
LEMO
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PCA.1S.302.CLLC32Z
Výrobce / značka: LEMO
Popis produktu CONN CIRC RCPT 2POS SOLDER CUP
Datasheety: PCA.1S.302.CLLC32Z.pdf
  • Zpráva
Specifikace PCA.1S.302.CLLC32Z
Part Number PCA.1S.302.CLLC32Z Výrobce LEMO
Popis CONN CIRC RCPT 2POS SOLDER CUP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 4674 pcs Datový list PCA.1S.302.CLLC32Z.pdf
napìtí - Ukončení Solder Cup
stínění Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 302 Materiál skeletu Brass
Shell Finish Chrome Série 1S
Obal Bulk Orientace Keyed
Provozní teplota -55°C ~ 250°C Počet poloh 2
Typ montáže Free Hanging (In-Line) montážní Feature -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected Funkce Backshell
upevňovací Type Push-Pull Detailní popis 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Jmenovitá hodnota proudu 15A Materiál kontaktu Brass, Bronze
Kontakt Tloušťka dokončení - Párování - Kontakt Konec - Párování Gold
Typ konektoru Receptacle, Female Sockets and Male Pins Barva Silver
kabel Zahájení 0.087" ~ 0.126" (2.20mm ~ 3.20mm) Materiál zadní skořepiny, pokovování Brass, Chrome