PHB.1B.306.CLLD52Z
LEMOLEMO
LEMO
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PHB.1B.306.CLLD52Z
Výrobce / značka: LEMO
Popis produktu CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Datasheety: PHB.1B.306.CLLD52Z.pdf
  • Zpráva
Specifikace PHB.1B.306.CLLD52Z
Part Number PHB.1B.306.CLLD52Z Výrobce LEMO
Popis CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 4751 pcs Datový list PHB.1B.306.CLLD52Z.pdf
napìtí - Ukončení Solder Cup
stínění Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 306 Materiál skeletu Brass
Shell Finish Chrome Série 1B
Obal Bulk Orientace B
Provozní teplota -55°C ~ 250°C Počet poloh 6
Typ montáže Free Hanging (In-Line) montážní Feature -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected Funkce Backshell
upevňovací Type Push-Pull Detailní popis 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Jmenovitá hodnota proudu 7A Materiál kontaktu Bronze
Kontakt Tloušťka dokončení - Párování 59.0µin (1.50µm) Kontakt Konec - Párování Gold
Typ konektoru Receptacle, Female Sockets Barva Silver
kabel Zahájení 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Materiál zadní skořepiny, pokovování Brass, Chrome