PHG.1B.303.CLLD42Z
LEMOLEMO
LEMO
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PHG.1B.303.CLLD42Z
Výrobce / značka: LEMO
Popis produktu CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP
Datasheety: PHG.1B.303.CLLD42Z.pdf
  • Zpráva
Specifikace PHG.1B.303.CLLD42Z
Part Number PHG.1B.303.CLLD42Z Výrobce LEMO
Popis CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 4502 pcs Datový list PHG.1B.303.CLLD42Z.pdf
napìtí - Ukončení Solder Cup
stínění Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 303 Materiál skeletu Brass
Shell Finish Chrome Série 1B
Obal Bulk Orientace G
Provozní teplota -55°C ~ 250°C Počet poloh 3
Typ montáže Free Hanging (In-Line) montážní Feature -
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK) Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected
Funkce Backshell upevňovací Type Push-Pull
Detailní popis 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Jmenovitá hodnota proudu 12A
Materiál kontaktu Bronze Kontakt Tloušťka dokončení - Párování 59.0µin (1.50µm)
Kontakt Konec - Párování Gold Typ konektoru Receptacle, Female Sockets
Barva Silver kabel Zahájení 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm)