PKG.2B.310.CLLD99
LEMOLEMO
LEMO
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PKG.2B.310.CLLD99
Výrobce / značka: LEMO
Popis produktu CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Datasheety: PKG.2B.310.CLLD99.pdf
  • Zpráva
Specifikace PKG.2B.310.CLLD99
Part Number PKG.2B.310.CLLD99 Výrobce LEMO
Popis CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 3611 pcs Datový list PKG.2B.310.CLLD99.pdf
napìtí - Ukončení Solder Cup
stínění Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 310 Materiál skeletu Brass
Shell Finish Chrome Série 2B
Obal Bulk Orientace G
Provozní teplota -55°C ~ 250°C Počet poloh 10
Typ montáže Free Hanging (In-Line); Panel Mount montážní Feature Bulkhead - Rear Side Nut
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected Funkce Backshell
upevňovací Type Push-Pull Detailní popis 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Jmenovitá hodnota proudu 8A Materiál kontaktu Bronze
Kontakt Tloušťka dokončení - Párování 59.0µin (1.50µm) Kontakt Konec - Párování Gold
Typ konektoru Receptacle, Female Sockets Barva Silver
kabel Zahájení 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm) Materiál zadní skořepiny, pokovování Brass, Chrome