PKG.3B.025.CLLD12
LEMOLEMO
LEMO
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PKG.3B.025.CLLD12
Výrobce / značka: LEMO
Popis produktu CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
Datasheety: PKG.3B.025.CLLD12.pdf
  • Zpráva
Specifikace PKG.3B.025.CLLD12
Part Number PKG.3B.025.CLLD12 Výrobce LEMO
Popis CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 4756 pcs Datový list PKG.3B.025.CLLD12.pdf
napìtí - Ukončení Solder Cup
stínění Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 25 Materiál skeletu Brass
Shell Finish Chrome Série 3B
Obal Bulk Orientace G
Provozní teplota -55°C ~ 250°C Počet poloh 12 (10 + 2 Fluidic)
Typ montáže Free Hanging (In-Line); Panel Mount montážní Feature Bulkhead - Rear Side Nut
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected Funkce Backshell
Jmenovitá hodnota proudu 6A Materiál kontaktu Bronze
Kontakt Tloušťka dokončení - Párování 59.0µin (1.50µm) Kontakt Konec - Párování Gold
Typ konektoru Receptacle, Female Sockets Barva Silver
kabel Zahájení 0.425" ~ 0.469" (10.80mm ~ 11.90mm) Materiál zadní skořepiny, pokovování Brass, Chrome