SRN.M22.GLL.3GZ
LEMOLEMO
LEMO
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SRN.M22.GLL.3GZ
Výrobce / značka: LEMO
Popis produktu CONN RCPT FMALE 22POS SOLDER CUP
Datasheety: SRN.M22.GLL.3GZ.pdf
  • Zpráva
Specifikace SRN.M22.GLL.3GZ
Part Number SRN.M22.GLL.3GZ Výrobce LEMO
Popis CONN RCPT FMALE 22POS SOLDER CUP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 4420 pcs Datový list SRN.M22.GLL.3GZ.pdf
napìtí - Ukončení Solder Cup
stínění Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M22 Materiál skeletu Sulfone
Shell Finish - Série SP
Obal Bulk Orientace N (Normal)
Provozní teplota -50°C ~ 170°C Počet poloh 22
Typ montáže Free Hanging (In-Line) montážní Feature -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected Funkce Backshell
upevňovací Type Push-Pull Detailní popis 22 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
Jmenovitá hodnota proudu 2A Materiál kontaktu -
Kontakt Tloušťka dokončení - Párování - Kontakt Konec - Párování Gold
Typ konektoru Receptacle, Female Sockets Barva Gray
kabel Zahájení 0.098" ~ 0.154" (2.50mm ~ 3.90mm) Materiál zadní skořepiny, pokovování Sulfone