TYS4018150M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS4018150M-10 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TYS4018150M-10
Výrobce / značka: Laird Technologies
Popis produktu FIXED IND 15UH 650MA 250 MOHM
Datasheety: 1.TYS4018150M-10.pdf2.TYS4018150M-10.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TYS4018150M-10
Part Number TYS4018150M-10 Výrobce Laird Technologies
Popis FIXED IND 15UH 650MA 250 MOHM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 513848 pcs Datový list 1.TYS4018150M-10.pdf2.TYS4018150M-10.pdf
Typ - Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
stínění Shielded Série TYS4018
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 240-2669-2 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 15µH
Výška - Sedící (Max) 0.079" (2.00mm) Frekvence - Self Resonant 19MHz
Detailní popis 15µH Shielded Inductor 650mA 250 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 650mA Proud - Saturace 940mA