LP2989AILDX-1.8/NOPB
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LP2989AILDX-1.8/NOPB
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8WSON
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace LP2989AILDX-1.8/NOPB
Part Number LP2989AILDX-1.8/NOPB Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8WSON Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 3037 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.65V @ 500mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.8V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 16V
Dodavatel zařízení Package 8-WSON (4x4) Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 8-WDFN Exposed Pad PSRR 60dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LP2989AILDX-1.8
LP2989AILDX-1.8-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA 8-WSON (4x4) Proud - Supply (Max) 9mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 175µA Current - Výstup 500mA