LP38692MPX-2.5
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LP38692MPX-2.5
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223-5
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
  • Zpráva
Specifikace LP38692MPX-2.5
Part Number LP38692MPX-2.5 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 2899 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 1.3V @ 1A Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 10V
Dodavatel zařízení Package SOT-223-5 Série -
Ochranné funkce Over Temperature Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-261-5, TO-261AB PSRR 55dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A SOT-223-5
Proud - Supply (Max) 100µA Aktuální - Quiescent (Iq) 55µA
Current - Výstup 1A Ovládací prvky -