SN412008DRG4
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SN412008DRG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC OPAMP AUDIO 8MHZ 8SOIC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace SN412008DRG4
Part Number SN412008DRG4 Výrobce N/A
Popis IC OPAMP AUDIO 8MHZ 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 39508 pcs Datový list
Napětí - Napájení, Single / Dual (±) 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V Napětí - Input Offset 500µV
Dodavatel zařízení Package 8-SOIC rychlost přeběhu 20 V/µs
Série SoundPlus™ Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu -