SN74F109N
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SN74F109N
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16DIP
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SN74F109N
Part Number SN74F109N Výrobce N/A
Popis IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16DIP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 117467 pcs Datový list
Napětí - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Typ JK Type
Trigger Type Positive Edge Série 74F
Obal Tube Paket / krabice 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Typ výstupu Differential Ostatní jména 296-33890-5
SN74F109N-ND
SN74F109NE4
SN74F109NE4-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA) Počet elementů 2
Počet bitů na Element 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Max prodlení propagace @ V, Max CL 8ns @ 5V, 50pF
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Set(Preset) and Reset
Aktuální - Quiescent (Iq) 17mA Aktuální - Výstup High, Low 1mA, 20mA
Frekvence hodin 150MHz Číslo základní části 74F109