SN74F251BD
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SN74F251BD
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC SELECTOR/MUX 1-OF-8 16-SOIC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1200 pcs
  • Zpráva
Specifikace SN74F251BD
Part Number SN74F251BD Výrobce N/A
Popis IC SELECTOR/MUX 1-OF-8 16-SOIC Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 260289 pcs Datový list
Napájecí napětí Zdroj Single Supply Napětí - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
Typ Multiplexer Dodavatel zařízení Package 16-SOIC
Série 74F Obal Tube
Paket / krabice 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ostatní jména 296-33901-5
SN74F251BD-ND
SN74F251BDE4
SN74F251BDE4-ND
SN74F251BDG4
SN74F251BDG4-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
nezávislými okruhy 1 Detailní popis Multiplexer 1 x 8:1 16-SOIC
Aktuální - Výstup High, Low 3mA, 24mA Obvod 1 x 8:1