TPS7250QP
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TPS7250QP
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 5V 250MA 8DIP
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TPS7250QP
Part Number TPS7250QP Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 5V 250MA 8DIP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 51479 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 1.1V @ 250mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 10V
Dodavatel zařízení Package 8-PDIP Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Obal Tube
Paket / krabice 8-DIP (0.300", 7.62mm) PSRR 60dB ~ 50dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 296-8059-5
TPS7250QPE4
TPS7250QPE4-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Through Hole
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 250mA 8-PDIP Proud - Supply (Max) 325µA
Aktuální - Quiescent (Iq) 225µA Current - Výstup 250mA
Ovládací prvky Enable, Power Good Číslo základní části TPS7250
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
TPS7250QDG4
TPS7250QDG4
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 5V 250MA 8SOIC
Na skladě: 57448 pcs
Stažení:
RFQ
TPS72515DCQ
TPS72515DCQ
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 1.5V 1A SOT223-6
Na skladě: 24955 pcs
Stažení:
RFQ
TPS7250QPW
TPS7250QPW
Popis: IC REG LINEAR 5V 250MA 8TSSOP