TPS73501DRVR
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TPS73501DRVR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR POS ADJ 500MA 6SON
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TPS73501DRVR
Part Number TPS73501DRVR Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR POS ADJ 500MA 6SON Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 64365 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.5V @ 500mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.25V
Napětí - Výstup (Max) 6V Napětí - vstup (Max) 6.5V
Dodavatel zařízení Package 6-SON (2x2) Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) Obal Original-Reel®
Paket / krabice 6-WDFN Exposed Pad PSRR 66dB ~ 22dB (100Hz ~ 100kHz)
Typ výstupu Adjustable Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 296-34785-6 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.25 V ~ 6 V 500mA 6-SON (2x2) Aktuální - Quiescent (Iq) 65µA
Current - Výstup 500mA Ovládací prvky Enable