SCE120SA2DP3B
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
Mallory Sonalert Products
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SCE120SA2DP3B
Výrobce / značka: Mallory Sonalert Products
Popis produktu AUDIO PIEZO IND 48-120V PNL MNT
Datasheety: 1.SCE120SA2DP3B.pdf2.SCE120SA2DP3B.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace SCE120SA2DP3B
Part Number SCE120SA2DP3B Výrobce Mallory Sonalert Products
Popis AUDIO PIEZO IND 48-120V PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1194 pcs Datový list 1.SCE120SA2DP3B.pdf2.SCE120SA2DP3B.pdf
Rozsah napětí 48 ~ 120V Ukončení Terminal Block
Technika Piezo Úroveň akustického tlaku (SPL) 65dB @ 48V, 61cm
Velikost / Rozměry 1.687" Dia (42.85mm) Série SCE
hodnocení - Port Umístění Top
Obal Bulk Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Pracovní režim Double Pulse, Slow Typ montáže Panel Mount
Typ vstupu AC Výška - Sedící (Max) 1.511" (38.39mm)
Frekvence 2kHz Trvání 0.5 PPS
Driver obvod Indicator, Internally Driven Detailní popis Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 2kHz 65dB @ 48V, 61cm Panel Mount Terminal Block
Proud - Supply 40mA schválení cUL, UL