MAX6337US16D1+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6337US16D1+T Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MAX6337US16D1+T
Výrobce / značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC MPU/RESET CIRC 1.60V SOT143-4
Datasheety: 1.MAX6337US16D1+T.pdf2.MAX6337US16D1+T.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace MAX6337US16D1+T
Part Number MAX6337US16D1+T Výrobce Maxim Integrated
Popis IC MPU/RESET CIRC 1.60V SOT143-4 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 15357 pcs Datový list 1.MAX6337US16D1+T.pdf2.MAX6337US16D1+T.pdf
Napětí - Práh 1 ms Minimum Napětí - Rozdělení SOT-143-4
Typ Simple Reset/Power-On Reset Série -
Teplota Sensing 1.6V Stav RoHS Cut Tape (CT)
resetování Prodleva 1 Polarizace TO-253-4, TO-253AA
Ostatní jména MAX6337US16D1+TCT Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Počet stacku Active Low Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní číslo výrobce MAX6337US16D1+T
Rozšířený popis Supervisor Open Drain or Open Collector Channel SOT-143-4 Popis IC MPU/RESET CIRC 1.60V SOT143-4