MB6010M12B-RSR
MechatronicsMechatronics
MB6010M12B-RSR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MB6010M12B-RSR
Výrobce / značka: Mechatronics
Popis produktu FAN AXIAL 60X10MM 12VDC
Datasheety: 1.MB6010M12B-RSR.pdf2.MB6010M12B-RSR.pdf3.MB6010M12B-RSR.pdf4.MB6010M12B-RSR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace MB6010M12B-RSR
Part Number MB6010M12B-RSR Výrobce Mechatronics
Popis FAN AXIAL 60X10MM 12VDC Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Šířka 10.20mm Hmotnost 0.059 lb (26.76g)
Rozsah napětí 6 ~ 13.8VDC Napětí - Jmenovitá 12VDC
Ukončení 2 Wire Leads statický tlak 0.060 in H2O (14.9 Pa)
Velikost / Rozměry Square - 60mm L x 60mm H Série MB6010
RPM 3200 RPM Ostatní jména 1570-1116
Provozní teplota - Hluk 22.5 dB(A)
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiál - Čepel Polybutylene Terephthalate (PBT) Životnost @ Temp. -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutí -
Funkce - Typ ventilátoru Tubeaxial
Jmenovitá hodnota proudu 0.080A Typ ložiska Ball