AT24C128W-10SC-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT24C128W-10SC-2.7 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: AT24C128W-10SC-2.7
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC EEPROM 128K I2C 1MHZ 8SOIC
Datasheety: AT24C128W-10SC-2.7.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
  • Zpráva
Specifikace AT24C128W-10SC-2.7
Part Number AT24C128W-10SC-2.7 Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC EEPROM 128K I2C 1MHZ 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 5777 pcs Datový list AT24C128W-10SC-2.7.pdf
Napište čas cyklu - slovo, 10ms Napětí - Supply 2.7 V ~ 5.5 V
Technika EEPROM Dodavatel zařízení Package 8-SOIC
Série - Obal Tube
Paket / krabice 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Ostatní jména AT24C128W-10SC2.7
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Typ paměti Non-Volatile
Velikost paměti 128Kb (16K x 8) Paměťové rozhraní I²C
Formát paměti EEPROM Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Detailní popis EEPROM Memory IC 128Kb (16K x 8) I²C 1MHz 550ns 8-SOIC Frekvence hodin 1MHz