DSC1121AM2-016.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121AM2-016.0000T Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DSC1121AM2-016.0000T
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD
Datasheety: 1.DSC1121AM2-016.0000T.pdf2.DSC1121AM2-016.0000T.pdf
  • Zpráva
Specifikace DSC1121AM2-016.0000T
Part Number DSC1121AM2-016.0000T Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 4216 pcs Datový list 1.DSC1121AM2-016.0000T.pdf2.DSC1121AM2-016.0000T.pdf
Napětí - Supply 2.25 V ~ 3.6 V Typ XO (Standard)
Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Série DSC1121
hodnocení AEC-Q100 Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 6-SMD, No Lead Exposed Pad Výstup CMOS
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Výška - Sedící (Max) 0.035" (0.90mm) Funkce Enable/Disable
Frekvenční stabilita ±25ppm Frekvence 16MHz
Detailní popis 16MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Proud - Supply (Max) 35mA
Proud - Supply (Vypnout) (Max) 22mA Základní rezonátor MEMS