DSC1123AI2-090.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1123AI2-090.0000 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DSC1123AI2-090.0000
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu OSC MEMS 90.000MHZ LVDS SMD
Datasheety: 1.DSC1123AI2-090.0000.pdf2.DSC1123AI2-090.0000.pdf
  • Zpráva
Specifikace DSC1123AI2-090.0000
Part Number DSC1123AI2-090.0000 Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis OSC MEMS 90.000MHZ LVDS SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 2767 pcs Datový list 1.DSC1123AI2-090.0000.pdf2.DSC1123AI2-090.0000.pdf
Napětí - Supply 2.25 V ~ 3.6 V Typ XO (Standard)
Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Série DSC1123
hodnocení AEC-Q100 Obal Tube
Paket / krabice 6-SMD, No Lead Exposed Pad Výstup LVDS
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Výška - Sedící (Max) 0.035" (0.90mm) Funkce Enable/Disable
Frekvenční stabilita ±25ppm Frekvence 90MHz
Detailní popis 90MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Proud - Supply (Max) 32mA
Proud - Supply (Vypnout) (Max) 22mA Základní rezonátor MEMS