DSPIC33FJ06GS202AT-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ06GS202AT-E/SO Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DSPIC33FJ06GS202AT-E/SO
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28SOIC
Datasheety: 1.DSPIC33FJ06GS202AT-E/SO.pdf2.DSPIC33FJ06GS202AT-E/SO.pdf
  • Zpráva
Specifikace DSPIC33FJ06GS202AT-E/SO
Part Number DSPIC33FJ06GS202AT-E/SO Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28SOIC Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 5162 pcs Datový list 1.DSPIC33FJ06GS202AT-E/SO.pdf2.DSPIC33FJ06GS202AT-E/SO.pdf
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Dodavatel zařízení Package 28-SOIC
Rychlost 40 MIPs Série dsPIC™ 33F
RAM Size 1K x 8 Typ programu Paměť FLASH
Program Memory Size 6KB (2K x 24) Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
oscilátor Type Internal Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Počet I / O 21 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Velikost -
Detailní popis dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 6KB (2K x 24) FLASH 28-SOIC datové převodníky A/D 6x10b, D/A 2x10b