DSPIC33FJ64GP710T-I/PF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ64GP710T-I/PF Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DSPIC33FJ64GP710T-I/PF
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP
  • Zpráva
Specifikace DSPIC33FJ64GP710T-I/PF
Part Number DSPIC33FJ64GP710T-I/PF Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Dodavatel zařízení Package 100-TQFP (14x14)
Rychlost 40 MIPs Série dsPIC™ 33F
RAM Size 16K x 8 Typ programu Paměť FLASH
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 100-TQFP
oscilátor Type Internal Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 85 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Velikost -
Detailní popis dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 64KB (64K x 8) FLASH 100-TQFP (14x14) datové převodníky A/D 32x10b/12b