MCP4161T-103E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4161T-103E/SN Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MCP4161T-103E/SN
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC POT DGTL SNGL 10K SPI 8SOIC
Datasheety: MCP4161T-103E/SN.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3300 pcs
  • Zpráva
Specifikace MCP4161T-103E/SN
Part Number MCP4161T-103E/SN Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC POT DGTL SNGL 10K SPI 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 135856 pcs Datový list MCP4161T-103E/SN.pdf
Napětí - Supply 1.8 V ~ 5.5 V Tolerance ±20%
Teplotní koeficient (typ) 150 ppm/°C Kužel Linear
Dodavatel zařízení Package 8-SOIC Série WiperLock™
Odolnost - stěrače (Ohmy) (typ) 75 Odpor (Ohm) 10k
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ostatní jména MCP4161T-103E/SN-ND
MCP4161T-103E/SNTR
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet odboček 257 Počet okruhů 1
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Typ paměti Non-Volatile
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhraní SPI
Funkce - Detailní popis Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 257 Taps SPI Interface 8-SOIC