MIC5200-3.3YM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5200-3.3YM Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MIC5200-3.3YM
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOIC
Datasheety: MIC5200-3.3YM.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MIC5200-3.3YM
Part Number MIC5200-3.3YM Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 81901 pcs Datový list MIC5200-3.3YM.pdf
Odpojení napětí (Max) 0.35V @ 100mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 26V
Dodavatel zařízení Package 8-SOIC Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature Obal Tube
Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 576-1246
MIC520033YM
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 8-SOIC Proud - Supply (Max) 1.5mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 350µA Current - Výstup 100mA
Ovládací prvky Enable Číslo základní části MIC5200
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MIC5200-3.3YS-TR
MIC5200-3.3YS-TR
Výrobci: Micrel / Microchip Technology
Popis: IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT223
Na skladě: 105846 pcs
Stažení: MIC5200-3.3YS-TR.pdf
RFQ
MIC5200-3.3BM-TR
MIC5200-3.3BM-TR
Popis: IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOIC
Na skladě: 113180 pcs
Stažení: MIC5200-3.3BM-TR.pdf
RFQ
MIC5200-3.3YM-TR
MIC5200-3.3YM-TR