MIC5209-3.6YM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5209-3.6YM Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MIC5209-3.6YM
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC REG LINEAR 3.6V 500MA 8SOIC
Datasheety: MIC5209-3.6YM.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MIC5209-3.6YM
Part Number MIC5209-3.6YM Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC REG LINEAR 3.6V 500MA 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 76127 pcs Datový list MIC5209-3.6YM.pdf
Odpojení napětí (Max) 0.6V @ 500mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.6V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 16V
Dodavatel zařízení Package 8-SOIC Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Obal Tube
Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 75dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 576-2370
MIC5209-3.6YM-ND
MIC520936YM
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 500mA 8-SOIC Proud - Supply (Max) 25mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 170µA Current - Výstup 500mA
Ovládací prvky Enable Číslo základní části MIC5209
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MIC5209-3.6YU
MIC5209-3.6YU
Výrobci: Micrel / Microchip Technology
Popis: IC REG LINEAR 3.6V 500MA TO263-5
Na skladě: 69435 pcs
Stažení: MIC5209-3.6YU.pdf
RFQ
MIC5209-3.6BS
MIC5209-3.6BS
Popis: IC REG LINEAR 3.6V 500MA SOT223
Na skladě: 99241 pcs
Stažení: MIC5209-3.6BS.pdf
RFQ
MIC5209-3.6BS TR
MIC5209-3.6BS TR
Stažení: MIC5209-3.6BS TR.pdf
MIC5209-3.6BU TR
MIC5209-3.6BU TR