MIC5247-1.85BML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5247-1.85BML-TR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MIC5247-1.85BML-TR
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC REG LINEAR 1.85V 150MA 6MLF
Datasheety: MIC5247-1.85BML-TR.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MIC5247-1.85BML-TR
Part Number MIC5247-1.85BML-TR Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC REG LINEAR 1.85V 150MA 6MLF Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 236366 pcs Datový list MIC5247-1.85BML-TR.pdf
Odpojení napětí (Max) 0.15V @ 150mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.85V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 6V
Dodavatel zařízení Package 6-MLF® (2x2) Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 6-VDFN Exposed Pad PSRR 50dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména MIC5247-1.85BML TR
MIC5247-1.85BML TR-ND
MIC5247-1.85BMLTR
MIC5247-1.85BMLTR-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 150mA 6-MLF® (2x2) Aktuální - Quiescent (Iq) 150µA
Current - Výstup 150mA Ovládací prvky Enable