PIC12F609-E/MD
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PIC12F609-E/MD
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFN
Referenční cena (v amerických dolarech)
910 pcs
  • Zpráva
Specifikace PIC12F609-E/MD
Part Number PIC12F609-E/MD Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFN Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Dodavatel zařízení Package 8-DFN (4x4)
Rychlost 20MHz Série PIC® 12F
RAM Size 64 x 8 Typ programu Paměť FLASH
Program Memory Size 1.75KB (1K x 14) Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Obal Tube Paket / krabice 8-VDFN Exposed Pad
oscilátor Type Internal Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Počet I / O 5 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Velikost -
Detailní popis PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 8-DFN (4x4) datové převodníky -