PIC16CE623-20E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16CE623-20E/P Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PIC16CE623-20E/P
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC MCU 8BIT 896B OTP 18DIP
Datasheety: 1.PIC16CE623-20E/P.pdf2.PIC16CE623-20E/P.pdf3.PIC16CE623-20E/P.pdf
  • Zpráva
Specifikace PIC16CE623-20E/P
Part Number PIC16CE623-20E/P Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC MCU 8BIT 896B OTP 18DIP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Dodavatel zařízení Package 18-PDIP
Rychlost 20MHz Série PIC® 16C
RAM Size 96 x 8 Typ programu Paměť OTP
Program Memory Size 896B (512 x 14) Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Obal Tube Paket / krabice 18-DIP (0.300", 7.62mm)
oscilátor Type External Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Počet I / O 13 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Velikost 128 x 8
Detailní popis PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 896B (512 x 14) OTP 18-PDIP datové převodníky -