PIC16F15324-E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F15324-E/ST Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PIC16F15324-E/ST
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14TSSOP
Datasheety: 1.PIC16F15324-E/ST.pdf2.PIC16F15324-E/ST.pdf3.PIC16F15324-E/ST.pdf4.PIC16F15324-E/ST.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
960 pcs
  • Zpráva
Specifikace PIC16F15324-E/ST
Part Number PIC16F15324-E/ST Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14TSSOP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Dodavatel zařízení Package 14-TSSOP
Rychlost 32MHz Série PIC® XLP™ 16F
RAM Size 512 x 8 Typ programu Paměť FLASH
Program Memory Size 7KB (4K x 14) Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Obal Tube Paket / krabice 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
oscilátor Type Internal Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Počet I / O 12 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Velikost 224 x 8
Detailní popis PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-TSSOP datové převodníky A/D 11x10b, D/A 1x5b