PIC16F1787-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PIC16F1787-I/P
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40DIP
Datasheety: 1.PIC16F1787-I/P.pdf2.PIC16F1787-I/P.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace PIC16F1787-I/P
Part Number PIC16F1787-I/P Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40DIP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 33364 pcs Datový list 1.PIC16F1787-I/P.pdf2.PIC16F1787-I/P.pdf
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Dodavatel zařízení Package 40-PDIP
Rychlost 32MHz Série PIC® XLP™ 16F
RAM Size 1K x 8 Typ programu Paměť FLASH
Program Memory Size 14KB (8K x 14) Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, POR, PSMC, PWM, WDT
Obal Tube Paket / krabice 40-DIP (0.600", 15.24mm)
oscilátor Type Internal Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 35 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Velikost 256 x 8
Detailní popis PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 40-PDIP datové převodníky A/D 14x12b, D/A 1x8b