PIC16F877-20/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PIC16F877-20/L
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44PLCC
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace PIC16F877-20/L
Part Number PIC16F877-20/L Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44PLCC Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Dodavatel zařízení Package 44-PLCC (16.59x16.59)
Rychlost 20MHz Série PIC® 16F
RAM Size 368 x 8 Typ programu Paměť FLASH
Program Memory Size 14KB (8K x 14) Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Obal Tube Paket / krabice 44-LCC (J-Lead)
Ostatní jména PIC16F87720L oscilátor Type External
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA) Počet I / O 33
EEPROM Velikost 256 x 8 Detailní popis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59)