PIC17C44T-33/L
Přehled produktu
Part Number: PIC17C44T-33/L
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC MCU 8BIT 16KB OTP 44PLCC
Datasheety: 1.PIC17C44T-33/L.pdf2.PIC17C44T-33/L.pdf3.PIC17C44T-33/L.pdf4.PIC17C44T-33/L.pdf
  • Zpráva
Specifikace PIC17C44T-33/L
Part Number PIC17C44T-33/L Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC MCU 8BIT 16KB OTP 44PLCC Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 6 V Dodavatel zařízení Package 44-PLCC (16.59x16.59)
Rychlost 33MHz Série PIC® 17C
RAM Size 454 x 8 Typ programu Paměť OTP
Program Memory Size 16KB (8K x 16) Periferní zařízení POR, PWM, WDT
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 44-LCC (J-Lead)
oscilátor Type External Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA)
Počet I / O 33 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Velikost -
Detailní popis PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 33MHz 16KB (8K x 16) OTP 44-PLCC (16.59x16.59) datové převodníky -