PIC17C752-33/PT
Přehled produktu
Part Number: PIC17C752-33/PT
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC MCU 8BIT 16KB OTP 64TQFP
Referenční cena (v amerických dolarech)
160 pcs
  • Zpráva
Specifikace PIC17C752-33/PT
Part Number PIC17C752-33/PT Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC MCU 8BIT 16KB OTP 64TQFP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Dodavatel zařízení Package 64-TQFP (10x10)
Rychlost 33MHz Série PIC® 17C
RAM Size 454 x 8 Typ programu Paměť OTP
Program Memory Size 16KB (8K x 16) Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Obal Tray Paket / krabice 64-TQFP
oscilátor Type External Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA)
Počet I / O 50 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Velikost -
Detailní popis PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 33MHz 16KB (8K x 16) OTP 64-TQFP (10x10) datové převodníky A/D 12x10b