PIC18F1220-H/SS
Přehled produktu
Part Number: PIC18F1220-H/SS
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP
Referenční cena (v amerických dolarech)
268 pcs
  • Zpráva
Specifikace PIC18F1220-H/SS
Part Number PIC18F1220-H/SS Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Dodavatel zařízení Package 20-SSOP
Rychlost 25MHz Série PIC® 18F
RAM Size 256 x 8 Typ programu Paměť FLASH
Program Memory Size 4KB (2K x 16) Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Obal Tube Paket / krabice 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
oscilátor Type Internal Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TA)
Počet I / O 16 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Velikost 256 x 8
Detailní popis PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 25MHz 4KB (2K x 16) FLASH 20-SSOP datové převodníky A/D 7x10b