PIC32MM0064GPL020-E/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MM0064GPL020-E/ML Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PIC32MM0064GPL020-E/ML
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu 64KB FLASH, 8KB RAM, 79 COREMARK
Datasheety: 1.PIC32MM0064GPL020-E/ML.pdf2.PIC32MM0064GPL020-E/ML.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace PIC32MM0064GPL020-E/ML
Part Number PIC32MM0064GPL020-E/ML Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis 64KB FLASH, 8KB RAM, 79 COREMARK Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 65673 pcs Datový list 1.PIC32MM0064GPL020-E/ML.pdf2.PIC32MM0064GPL020-E/ML.pdf
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Dodavatel zařízení Package 20-QFN (4x4)
Rychlost 25MHz Série PIC® 32MM
RAM Size 8K x 8 Typ programu Paměť FLASH
Obal Tube Paket / krabice 20-VFQFN Exposed Pad
oscilátor Type Internal Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Počet I / O 16 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Velikost - Detailní popis MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 20-QFN (4x4)