M29F400FB55M3E2
Micron TechnologyMicron Technology
Micron Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: M29F400FB55M3E2
Výrobce / značka: Micron Technology
Popis produktu IC FLASH 4M PARALLEL 44SO
Datasheety: M29F400FB55M3E2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
240 pcs
  • Zpráva
Specifikace M29F400FB55M3E2
Part Number M29F400FB55M3E2 Výrobce Micron Technology
Popis IC FLASH 4M PARALLEL 44SO Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 26271 pcs Datový list M29F400FB55M3E2.pdf
Napište čas cyklu - slovo, 55ns Napětí - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
Technika FLASH - NOR Dodavatel zařízení Package 44-SO
Série - Obal Tray
Paket / krabice 44-SOIC (0.496", 12.60mm Width) Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TA)